Zespół

Dyrekcja
Agnieszka Migoń
Dyrektor Ośrodka

tel. +48 41 343 00 38

mail: centrum@frdl.kielce.pl

Zobacz mniej
Zobacz więcej
Dział Zarządzania Projektami
Katarzyna Kozieł

mail: k.koziel@frdl.kielce.pl

Zobacz mniej
Zobacz więcej
Aneta Winiarska-Syska

mail: a.winiarska@frdl.kielce.pl

Zobacz mniej
Zobacz więcej
Anita Armata

mail: anita.armata@frdl.kielce.pl

Zobacz mniej
Zobacz więcej
Jolanta Turalska
Specjalista

tel. +48 41 343 00 38 w.30

mail: jola.turalska@frdl.kielce.pl

Zobacz mniej
Zobacz więcej
Anna Michalska
Specjalista

tel. +48 41 343 00 38 w.25

mail. anna.michalska@frdl.kielce.pl

Zobacz mniej
Zobacz więcej
Sylwia Gralec
Specjalista

tel. +48 41 343 00 38 w.29

mail: sylwia.gralec@frdl.kielce.pl

Zobacz mniej
Zobacz więcej
Damian Mendyk
Specjalista

tel. 41 343 00 38

email: d.mendyk@frdl.kielce.pl

Zobacz mniej
Zobacz więcej
Dział Szkoleń i Konsultingu
Monika Dziedzic
Regionalny kordynator szkoleń

tel. +48 41 343 00 38 w.21

mail: monika.dziedzic@frdl.kielce.pl

Zobacz mniej
Zobacz więcej
Aneta Panek
Specjalista ds szkoleń i konsultingu

tel. +48 41 343 00 38 w.32

mail: aneta.panek@frdl.kielce.pl

Zobacz mniej
Zobacz więcej
Sebastian Milner
Specjalista ds szkoleń i konsultingu

tel. +48 41 343 00 38 w.22

mail: sebastian.milner@frdl.kielce.pl

Zobacz mniej
Zobacz więcej
Księgowość
Agnieszka Czechowska-Skóra
Główny Księgowy/Z-ca Dyrektora

tel. +48 41 343 00 38

mail. aczechowska@frdl.kielce.pl

Zobacz mniej
Zobacz więcej